SHARE

Încurajată zgomotos de fanii veniţi pe Stadionul Michael Klein, FC Hunedoara a obţinut astăzi o nouă victorie categorică pe teren propriu. Adversarul, CS Caransebeş, nu a avut replică în faţa jucătorilor hunedoreni, care s-au impus cu scorul de 6 – 1.

Singurul gol al oaspeţilor a fost înscris din penalty, în primele minute ale reprizei secunde, când deja, la scorul de 3 – 0, FC Hunedoara nu îşi mai putea face probleme în privinţa victoriei. CONTINUAREA AICI!
Ce am văzut azi, în arena Michael Klein, mi-a amintit de meloodia din vremea EURO 96! Atunci erau vremuri mai bune şi pentru 🙂 !

VEZI ŞI:

PREGĂTIŢI TORŢELE: FC Hunedoara – Jiul Petroşani!

IMAGINI: FC Hunedoara vs. Valea lui Mihai! FĂRĂ PAŞI GREŞIŢI!

FOTOGALERIE: FC Hunedoara nu a avut milă de puştii din Reşiţa. 8 – 0 într-un meci spectaculos!

ZOOM: CFR Simeria – FC Hunedoara: Tuşiera care a enervat pe toată lumea

IMAGINI de la CFR Simeria – FC Hunedoara: UN EGAL FĂRĂ SPERANŢĂ

FOTOGALERIE: Un meci bun!!! FC Hunedoara e pe val. IMAGINI: Fazele fixe – specialitatea casei